Close

Ponownie otwieramy klub!

To informacja na którą wielu z Was czekało. Wznawiamy działanie klubu we wtorek (03.11) od 8.00! Za decyzją o otwarciu stoją pewne nowe zasady. Chcemy żebyście zapoznali się z nimi uważnie. To istotne dla naszego zdrowia. Wiadomo sport to zdrowie, więc do dzieła!

Wiemy jak ważna dla utrzymania zdrowia i odporności jest aktywność fizyczna. Dlatego zrobiliśmy wszystko, by w naszym klubie było bezpiecznie a treningi indywidualne, grupowe oraz z trenerami personalnymi mogły odbywać się bez większych przeszkód. 

Wierzymy w Wasze zrozumienie i dbałość o siebie nawzajem. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa na terenie klubu (maseczki zdejmujemy tylko podczas wykonywania treningu). Własny ręcznik, właściwa odzież treningowa i zmienne obuwie to elementy niezbędne przy każdym treningu.

 1. Wszystkie członkostwa oraz karnety zostały wydłużone o okres, w którym klub nie funkcjonował. 
 2. Rozporządzenia Rady Ministrów dopuszcza prowadzenia działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych
 3. Zorganizowane zajęcia sportowe będą odbywać się według aktualnego grafiku zamieszczonego na stronie www.klubforma.com.pl oraz na fanpage’u.
 4. Na terenie klubu nie mogą przebywać osoby, które:
  – objęte są kwarantanną lub izolacją
  – zaobserwowały u siebie objawy choroby zakaźnej
  – miały kontakt w ciągu ostatnich 14 dni z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.
 5. Klub będzie czynny w nowych godzinach:
  – pon-pt 8:00 – 22.00 (dla zwiększenia bezpieczeństwa klubowiczów przerwa techniczna związana z dezynfekcją klubu odbywać będzie się między 12.00-14.00)
  – sobota i niedziela: 9.00-17.00
 6. Zajęcia fitness trwać będą 45 minut i rozpoczynać będą się zawsze o pełnych godzinach. Na zajęciach obowiązują zapisy telefoniczne pod nr tel: 54 413 55 00 lub 602 307 774.
 7. Na sali ćwiczeń siłowych przebywać może maksymalnie 40 osób. Na zajęciach fitness 12 osób.
 8. Na zajęcia fitness wchodzimy i wychodzimy wyłącznie z trenerem.
 9. Prosimy Was o dezynfekcję sprzętu przed i po jego użyciu. Dla Waszej wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy na terenie całego klubu dodatkowe stanowiska do dezynfekcji.
 10. Za nieprzestrzeganie zasad związanych z nowymi zaleceniami sanitarnymi zastrzegamy sobie prawo do wypowiedzenia członkostwa w klubie.

Chcemy na koniec pomóc Wam w powrocie do dobrej FORMY! Dlatego zapraszamy Was i motywujemy do rywalizacji oraz współuczestnictwa w zawodach, które zmuszeni byliśmy przerwać na początku roku.TAK! LIGA FORMY POWRACA! Szczegóły wkrótce!

Komentarze