Close

Karnet ważny 30 dni – proste zasady!

Najlepsza oferta w mieście.
Kupując karnet w naszym klubie, otrzymasz wszystko co niezbędne, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

 1. Bez umowy
  Kupując karnet w naszym klubie nie jesteś zobowiązany do podpisania umowy lojalnościowej. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji finansowych.
 2. Bez ograniczeń
  Karnet bez ograniczeń upoważnia do korzystania z klubu 7 dni w tygodniu bez ograniczeń czasowych i limitu wejść.
 3. Karnet ważny 30 dni
  W wielu klubach sieciowych karnet ważny jest tylko 28 dni, co po przeliczeniu daje 13 karnetów w roku. W naszym klubie każda opcja karnetowa ważna jest aż 30 dni. Dzięki temu oszczędzisz równowartość jednego karnetu.
 4. Plan treningowy
  Jako jedyny klub w mieście oferujemy bezpłatny, indywidualny plan treningowy, dla każdego klubowicza, który zmieniamy co 6 tygodni. Nasi instruktorzy bezpłatnie wytłumaczą Ci jak bezpiecznie i prawidłowo wykonać wszystkie ćwiczenia z rozpiski.
 5. Plan żywieniowy
  Kupując karnet, otrzymasz darmowy, 2-dniowy plan żywieniowy, przygotowany przez dietetyka. Do wyboru są jadłospisy o kaloryczności od 1400 do 3000 kcal.
 6. Darmowa analiza składu ciała
  Aby osiągnąć sukces, należy stale monitorować jak zmienia się ciało. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również darmowa analiza składu ciała, z której dowiesz się ile masz mięśni, tkanki tłuszczowej i wody w organizmie. Poznasz też swój wiek metaboliczny oraz wielu innych parametrów.

Razem z członkami naszego klubu tworzymy jedną wielką rodzinę. Odwiedź nas i zobacz jaka atmosfera panuje w naszym klubie. Nasz średnia ocena Google to 4,6 na podstawie 233 opinii klientów.

Komentarze