Close

LIGA FORMY

Przed nami LIGA FORMY, czyli cykliczna impreza sportowa, która ma za zadanie wyłonić najsprawniejszego sportowca Klubu Fitness FORMA. Już 18 listopada pierwsze zawody gdzie konkurencją będzie trójbój siłowy.

Liga Formy to 6 imprez zaplanowanych co 4-6 tygodni. Będzie to okazja do sprawdzenia siły, szybkości, wytrzymałości oraz koordynacji ruchowej. Dzięki różnorodnym zadaniom każdy klubowicz ma szanse na wygraną oraz na pokazanie się z jak najlepszej strony w swojej ulubionej dziedzinie.

Z racji tego, że Klub Fitness FORMA docenia starania swoich klubowiczów, to trzech najlepszych zawodników z każdej edycji dostanie atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 1000 zł, a pozostali dostaną nagrody pocieszenia.

Więcej szczegółów w regulaminie oraz w recepcji Klubu Fitness FORMA.

Zapraszamy chętnych do zapisów w recepcji Klubu Fitness FORMA oraz pod nr 54 413 55 00.

Przebieg 1. edycji: Trójbój siłowy
Data: 18.11.2019
Miejsce: Klub Fitness FORMA

1. O godzinie 17:00 rozpocznie się oficjalne ważenie zawodników.
2. O godzinie 17:45 odczytana zostanie kolejność startu zawodników.
3. O godzinie 18:00 rozpoczną się zawody.
4. Każdy zawodnik ma za zadanie wykonać maksymalną ilość powtórzeń 3 ćwiczeń.
– wyciskanie sztangi na ławce płaskiej z ciężarem 75% masy ciała (MC)
– przysiad ze sztangą na plecach z ciężarem 75% MC
– martwy ciąg z ciężarem 75% MC
5. Czas na każde ćwiczenie to 60s.
6. Wszyscy zawodnicy wykonują pierwsze ćwiczenie po kolei. Po ostatnim zawodniku następuje przerwa 5 min, po czym znowu w tej samej kolejności zawodnicy wykonują drugie ćwiczenie. Analogicznie z trzecim ćwiczeniem.
7. Suma powtórzeń z 3 ćwiczeń jest wynikiem zawodnika.
8. Zawodnik, który wykona największą ilość powtórzeń wygrywa i dostaje 1 punkt w klasyfikacji Ligi Formy.
9. Zawodnicy zobowiązani są do odpowiedniego stroju sportowego. Spodenki powyżej kolana, koszulka wciągnięta w spodnie, a najlepiej przylegająca. Umożliwi to lepszą kontrolę prawidłowej techniki.
10. Zawodnicy zobowiązaniu są do przestrzegania prawidłowej techniki, która będzie szczegółowo omawiana przed każda konkurencją.
11. Zakazane jest używanie dodatkowych akcesoriów typu ściągacze, haki, usztywniacze, itp. Dozwolona będzie tylko magnezja.
12. Trzech najlepszych zawodników dostanie nagrody w postaci odżywek o wartości: 1 miejsce 500 zł, 2 miejsce 300 zł, 3 miejsce 150 zł.
13. Wręczenie nagród nastąpi po zakończeniu ostatniej konkurencji.
14. Każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie odpowiedniego oświadczenia.

Komentarze