Close

Mała cena! Wiela FORMA!

Siłownia + plan treningowy + trening personalny

Cały czas macie okazję skorzystać z naszej promocji „Mała cena! Wielka FORMA”. Przy zakupie karnetu w opcji SIŁOWNIA OPEN za 89 zł otrzymujecie w prezencie indywidualny plan treningowy oraz możliwość odbycia treningu personalnego. Całość o wartości 169 zł teraz za 0 zł!

Co należy zrobić by otrzymać prezent?

Skorzystaj z naszej promocji kupując karnet w cenie 89 zł, przyjdź na pierwszy trening i umów się z jednym z naszych trenerów. Plan treningowy pozwoli Tobie bez przeszkód osiągnąć cel, który ustalisz wspólnie na spotkaniu z trenerem. Możliwość uczestniczenia w treningu personalnym pomoże prawidłowo wykonywać zestawy ćwiczeń.

Odwiedź nas – Klub Fitness Forma, Ostrowska 36 Włocławek, tel. 54 413 55 00.

Regulamin promocji “Mała cena – Wielka FORMA”

Definicje:

Trening personalny – indywidualne zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera nakierowane pod kątem prawidłowości wykonywanych ćwiczeń. Trening trwa 60 minut i może być poprzedzony analizą składu ciała oraz rozmową/konsultacją żywieniową i suplementacyjną.

Plan treningowy – zawiera rodzaje wykonywanych ćwiczeń, zakres wykonywanych powtórzeń, intensywność, z jaką będą wykonywane, czas przerw między kolejnymi seriami, ćwiczeniami, oraz czas całego trwania treningu i jego częstotliwość. Plan powstaje na okres 6 tygodni.

Klubowicz – osoba, która nabyła karnet członkowski w ramach promocji “Mała cena – wielka forma”

2. Promocja “Mała cena – wielka forma” polega na możliwości skorzystania z jednorazowego spotkania z trenerem personalnym w ramach treningu personalnego oraz otrzymania indywidualnego planu treningowego. Prawo to przysługuje klubowiczowi w momencie nabycia karnetu.

3. Promocja ma charakter jednorazowy. Przy wtórnym wykupieniu karnetu nie ma możliwości skorzystania z warunków promocji.

4. Klub ma 14 dni na wywiązanie się z obowiązku przeprowadzenia treningu personalnego.

5. Klub ma 14 dni od pierwszej wizyty klubowicza w klubie na wywiązanie się z obowiązku przygotowania planu treningowego. Plan treningowy przygotowywany jest co 6 tygodni.

6. Każdy kolejny plan treningowy uzależniony jest od aktywnego członkostwa w Klubie Fitness Forma.

Komentarze