Close

Działanie klubu w czasie pandemii

Chcielibyśmy przypomnieć Wam najważniejsze zasady jakie panują w naszym klubie, które realizują wytyczne sanitarne zgodne z przepisami Sanepidu.

Do klubu wchodzimy w maseczce a na sali treningowej trenujemy bez. Trenerzy pracują w maseczkach. W recepcji oraz pomiędzy urządzeniami w sekcji cardio zainstalowane są specjalistyczne pleksy. W szatniach do Waszej dyspozycji dostępne wydzielone szafki, które pomagają zachować dystans. Prysznice są oddzielone od siebie.

W strefie maszyn, wolnych ciężarów oraz cardio trenować może jednocześnie maksymalnie 30 osób. Mogą to być zawodnicy oraz osoby przygotowujące się do zawodów w różnych dyscyplinach sportowych.

Na sali siłowni oraz cardio wymagane są ręczniki. Po każdej sesji należy przetrzeć sprzęt, z którym trenujący miał kontakt. Dla wygody i bezpieczeństwa trenujących wyposażyliśmy klub w dużą ilość stanowisk z płynem do dezynfekcji rąk osobne do dezynfekcji sprzętu.

Na zajęciach zorganizowanych, czyli takich jak zajęcia fitness, cross trening uczestniczyć może maksymalnie 12 osób. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Zajęcia trwają 45 minut. Na salę fitness wchodzimy z trenerem i opuszczamy ją również z trenerem.

Dla polepszenia warunków sanitarnych i dezynfekcji sprzętu w od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-14.00 jest przerwa techniczna. W ciągu dnia trenerzy oraz obsługa klubu dokonują bieżącej dezynfekcji urządzeń siłowych, szafek i innych elementów wyposażenia, z którymi trenujący mogą mieć kontakt.

Klub Fitness FORMA przed pandemią organizował zawody sportowe pod nazwa “Liga Formy”. Wracamy do cyklu naszych zawodów i zachęcamy do zapisania w recepcji klubu. Ilość osób jest ograniczona z powodu trwającej pandemii.

Każdy uczestnik zawodów w ramach “Ligi Formy” będzie prowadzony przez trenera z naszego klubu i otrzyma “Kartę Zawodnika”. W skład karty zawodnika wchodzi rozpisany plan treningowy przygotowujący do zawodów wraz ze sprawdzianem co 6 tygodni dla określenia poprawy wyników sportowych.

Komentarze