Close

Plan treningowy dla każdego klubowicza

Wiemy, że dobry trening to ten, który wykonany jest zgodnie z planem. W tym temacie możecie liczyć na nasz zespół. Każdy klubowicz otrzymuje od nas gratisowy plan treningowy. Plan uwzględnia:

– sposoby rozgrzewki
– indywidualny dobór ćwiczeń, serii i powtórzeń
– wskazówki suplementacyjne i żywieniowe

– Plany treningowe, który tworzymy i pomagamy wdrożyć dla każdego naszego klubowicza często okazują się idealnym rozpoczęciem. Trening bez wyznaczonego celu oraz odpowiednich wskazówek jest nieefektywny. Brak efektów może zniechęcić każdego. Dlatego jako trenerzy służymy pomocą – wyjaśnia trener Rysiek.

Utworzenie indywidualnego planu treningowego wymaga konsultacji z naszymi trenerami. Podczas spotkania odbywa się analiza składu ciała, która daje podstawowy obraz stanu zdrowia i kondycji. Rozmowa o potrzebach i celach z trenerem pozwala na utworzenie indywidualnego planu treningowego, który w większości przypadków uwzględnia 6-cio tygodniowy okres ćwiczeń. Dzięki temu łatwiej kontrolować wyniki oraz wprowadzać korekty treningowe przy następnych konsultacjach.

Zapisy na konsultacje prowadzone są w recepcji klubu.

Komentarze