Close

Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Andrzej

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od 2008 roku pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w ZS CKR w Starym Brześciu. Andrzej jest dyplomowanym fizjoterapeutą. 

Posiadaną wiedzę i umiejętności wykorzystuje w klubie jako instruktor ćwiczeń siłowych. Uwielbia pracować z osobami, które chcą poprawić swój wygląd oraz polepszyć jakość życia poprzez pracę nad własnym ciałem.

Maja

Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness i od początku związana z Klubem Fitness FORMA. Prowadzi zajęcia wzmacniające, kształtujące, ujędrniające oraz taneczne. 

Instruktorka Les Mills (Body Combat, CXWORX) oraz uczestniczka wielu szkoleń oraz konwencji fitness. Sport dla Maji jest pasją i pomysłem na życie, równoległym światem pełnym pozytywnej energii. Za najważniejszy element swojej pracy uważa dzielenie się energią, która wraca z podwójną mocą.

Magda

Mgr fizjoterapii, absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy – specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i terapii manualnej wg Cyrioxa. Magda wykonuje:
– taping rehabilitacyjny,
– terapia bólu pleców,
– diagnostyka w rehabilitacji,
– masaż leczniczymasaż relaksacyjny, ajurwedyjski, aromaterapia.

Magda jest również dyplomowaną kosmetyczką oraz terapeutką REIKI.

Marcin

Doświadczony instruktor Les Mills (Body Combat, Body Pump), Aeroboxu oraz TBC, TBC Step. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów branżowych.

Rysiek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp. ze specjalnością z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Instruktor Les Mills (Body Combat, Body Pump). Instruktor sportu kulturystyka i pływanie. Rysiek jest również dyplomowanym masażystą.